PCLinuxOS KDE Mega Edition 2019.12

  Wersja PCLinuxOS KDE Mega edycja 2019.12 jest już dostępna do pobrania pod adresem:

http://ftp.nluug.nl/pub/os/Linux/distr/pclinuxos/pclinuxos/live-cd/64bit/

Linki do torrentów tutaj: https://bit.ly/2TlHOSI

nazwa: pclinuxos64-kde5-mega-2019.12.iso
md5sum: 7f3d3494520873b08aea112f0e20718a
rozmiar: 3247 mb (3.2GiB)

Ten obraz ISO jest w pełni zaktualizowany na 20 grudnia 2019 r. I jest dostarczany, gdy chcesz więcej, jeśli cały rok byłes grzeczny i szczerze na to zasłużyłeś. Trochę więcej wszystkiego czyli najlepsze w świecie aplikacje na licencjach open source dla najlepszych w świecie użytkowników Linuksa.

Wesołych Świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku dla całej społeczności  PCLinuxOS!

Przeglądarka Palemoon 28.8.0

  Pale Moon to przeglądarka internetowa typu open source z naciskiem na możliwości dostosowania; jego motto brzmi „Twoja przeglądarka, po twojemu”. Istnieją oficjalne wersje dla systemów Microsoft Windows i Linux, nieoficjalna kompilacja dla systemu macOS i kompilacje na różne inne platformy. Pale Moon to fork Firefoksa ze znaczną rozbieżnością.

Przeglądarka Opera 65.0.3467.69

  Opera to darmowa przeglądarka internetowa dla systemów operacyjnych Microsoft Windows, Android, iOS, macOS i Linux, opracowana przez Opera Software. Opera to przeglądarka oparta na chromie, która korzysta z silnika Blink. Wyróżnia się ze względu na odrębny interfejs użytkownika i inne funkcje.

Calibre 4.6.0

  Calibre to wieloplatformowy pakiet oprogramowania e-booków wydany na licencji open source. Calibre wspiera organizowanie istniejących e-książek w wirtualne biblioteki, wyświetlanie, edycję, tworzenie i konwersję e-książek, a także synchronizowanie e-książek z różnymi e-czytnikami. Edycja książek jest obsługiwana w formatach EPUB i AZW3.

Brave Browser 1.1.20

  Brave to darmowa przeglądarka internetowa typu open source opracowana przez Brave Software, Inc. na podstawie przeglądarki internetowej Chromium. Przeglądarka blokuje reklamy i moduły śledzące witryny. Firma zaproponowała przyjęcie modelu biznesowego „Zarabiaj na surfowaniu” w przyszłej wersji przeglądarki.