Aktualizacja przeglądarek internetowych

  Przeglądarka Mozilla Firefox została zaktualizowana do wersji 84.0.1 i jest drobną poprawką. Ta aktualizacja pojawi się w Menedżerze pakietów Synaptic, jeśli używasz przeglądarki Firefox.

 

 

  Nowa przeglądarka Brave oparta na Chrome automatycznie blokuje reklamy i elementy śledzące, dzięki czemu jest szybsza i bezpieczniejsza niż Twoja obecna przeglądarka. Brave Browser zaktualizowany do wersji 1.18.75.

 

 

  Min Browser zaktualizowany do wersji 1.17.3. Min to inteligentniejsza i szybsza przeglądarka internetowa. Obejmuje takie funkcje, jak: Informacje z DuckDuckGo w pasku wyszukiwania. Wbudowane blokowanie reklam i elementów śledzących Wyszukiwanie rozmyte Wyszukiwanie pełnotekstowe zakładek Lista do przeczytania Udoskonalenia kart (karty otwierają się po prawej stronie i znikają, gdy są nieaktywne).

  Przeglądarka MS Edge została zaktualizowana do wersji 89.0.731.0. Microsoft Edge to przeglądarka, która łączy minimalny wygląd z zaawansowana technologia, dzięki której internet jest szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy.