Evolution 3.38.4

  Evolution został zaktualizowany do wersji 3.38.4. Evolution to wielofunkcyjny klient poczty elektronicznej i organizer (kalendarz, lista zadań, książka adresowa, notatki) rozwijany na licencji GPL. Korzysta z biblioteki GTK+. Narzędzia składające się na Evolution będą ściśle ze sobą zintegrowane i będą działać jako płynne narzędzie do zarządzania kontaktami i terminami.

Opera 74.0.3911.107

  Przeglądarka Opera została zaktualizowana do wersji 74.0.3911.107. Opera to przeglądarka oparta na Chromium, korzystająca z silnika układu Blink. Opera oferuje darmowy VPN, blokowanie reklam, zintegrowany komunikator i tryb prywatny, które pomagają w bezpiecznym i płynnym przeglądaniu.

LibreWolf 85.0.1

  Przeglądarka LibreWolf została zaktualizowana do wersji 85.0.1. LibreWolf został zaprojektowany tak, aby zminimalizować gromadzenie danych i telemetrię. Osiąga się to dzięki setkom ustawień i poprawek dotyczących prywatności / bezpieczeństwa / wydajności. Natrętne zintegrowane dodatki, w tym aktualizator, crashreporter i kieszeń, również zostały usunięte. LibreWolf NIE jest powiązany z Mozillą ani jej produktami.

IceWM 2.1.2

  Aktualizacja menedżera okien IceWM 2.1.2. Menedżer okien dla X Window System. Może emulować wygląd Windows’95, OS / 2 Warp 3,4, Motif lub GUI Java Metal. Próbuje wykorzystać najlepsze cechy powyższych systemów. Zawiera wiele obszarów roboczych, przezroczystości, zmiana rozmiaru okien i menu, pasek zadań, listę okien, stan skrzynki pocztowej, zegar cyfrowy. Jest szybki i mały.