Bitwarden zaktualizowany do wersji 1.16.6

  Bitwarden to bezpłatny manager haseł dostępny na licencji open source, który przechowuje poufne informacje takie jak dane uwierzytelniające do stron internetowych. Platforma Bitwarden oferuje różnorodne aplikacje klienckie, w tym interfejs WWW, aplikacje, rozszerzenia przeglądarki, aplikacje mobilne i interfejs CLI.

Mozilla Thunderbird 68.2.0

  Mozilla Thunderbird jest już dostępna w wersji 68.2.0 w PCLOS. Mozilla Thunderbird to darmowy i wieloplatformowy klient poczty e-mail, klient wiadomości, RSS i klient czatu opracowany przez Mozilla Foundation. Strategia projektu została wzorowana na strategii przeglądarki Mozilla Firefox.

PCLinuxOS 2019.10

  Projekt PCLinuxOS ogłosił wydanie zaktualizowanych nośników instalacyjnych dla PCLinuxOS. Nowe media mają numer wersji 2019.10 i zawierają w pełni zaktualizowany system na 15 października 2019 r. Pamiętaj, że nie jest wymagana czysta instalacja każdego miesiąca, ponieważ PCLinuxOS jest dystrybucją ciągłą. Nowe pliki ISO są dostarczane dla nowych użytkowników, lub do wykonania świeżej instalacji PCLOS. Jeśli planujesz uruchomić i / lub zainstalować PCLinuxOS 2019.10 w Virtualbox, skorzystaj z Virtualbox 6.0.14, ponieważ obsługuje on jądra 5.3.x.

Link do pobrania: http://ftp.nluug.nl/pub/os/Linux/distr/pclinuxos/pclinuxos/live-cd/64bit/
Linki do torrentów: https://bit.ly/2TlHOSI

Wersje KDE zarówno pełne, jak i minimalistyczne Darkstar zawierają jądro 5.3.6 oraz w pełni zaktualizowany pulpit KDE Plasma 5.17.0, Plasma Applications 19.08.2 i Plasma Frameworks 5.63.0.

Mate ISO zostało odświeżone za pomocą jądra 5.3.6, a aplikacje i biblioteki zostały zaktualizowane do ich najnowszych stabilnych wersji.

ISO Xfce dostało zaktualizowane jądro 5.3.6. dodano domyślny motyw kursora, oraz poprawiono parę błędów.

Dodano trzy praktyczne narzędzia. Program do naprawy bazy danych RPM, aby utrzymać bazę danych RPM w doskonałej formie. Do utrzymania wydajnego działania dysków SSD i utrzymywania ich w dobrej formie trim routine, a skrypt hblock pobiera najnowszą listę złośliwych domen, by blokować reklamy, skrypty śledzące i złośliwe oprogramowanie, tworząc plik / etc / hosts, który zapobiega łączeniu się twojego systemu z nimi.

Do zobaczenia w przyszłym miesiącu!

KDE Applications 19.08.2

  KDE Applications 19.08.2 zawiera ponad 20 poprawek błędów w aplikacjach i podstawowych komponentach KDE, w tym Dolphin, Gwenview, Kate, Kdenlive, Kontact, Konsole, Lokalize, Spectacle, i paru innych, czyniąc KDE Applications 19.08 bardziej stabilnym i niezawodnym.

Google Chrome 77.0.3865.120

  Google Chrome to wieloplatformowa przeglądarka internetowa opracowana przez Google. Została wydana po raz pierwszy w 2008 roku dla systemu Microsoft Windows, a później została przeportowana na systemy Linux, macOS, iOS i Android. Przeglądarka ta jest również głównym składnikiem systemu operacyjnego Chrome, gdzie służy jako platforma dla aplikacji internetowych.

Calibre 4.1.0

  Calibre to wieloplatformowy otwartoźródłowy pakiet oprogramowania do obsługi e-booków. Calibre wspiera organizowanie istniejących e-książek w wirtualne biblioteki, wyświetlanie, edycję, tworzenie i konwersję e-książek, a także synchronizowanie e-książek z różnymi e-czytnikami. Edycja książek jest obsługiwana w formatach EPUB i AZW3.