PCLinuxOS 2019.10

  Projekt PCLinuxOS ogłosił wydanie zaktualizowanych nośników instalacyjnych dla PCLinuxOS. Nowe media mają numer wersji 2019.10 i zawierają w pełni zaktualizowany system na 15 października 2019 r. Pamiętaj, że nie jest wymagana czysta instalacja każdego miesiąca, ponieważ PCLinuxOS jest dystrybucją ciągłą. Nowe pliki ISO są dostarczane dla nowych użytkowników, lub do wykonania świeżej instalacji PCLOS. Jeśli planujesz uruchomić i / lub zainstalować PCLinuxOS 2019.10 w Virtualbox, skorzystaj z Virtualbox 6.0.14, ponieważ obsługuje on jądra 5.3.x.

Link do pobrania: http://ftp.nluug.nl/pub/os/Linux/distr/pclinuxos/pclinuxos/live-cd/64bit/
Linki do torrentów: https://bit.ly/2TlHOSI

Wersje KDE zarówno pełne, jak i minimalistyczne Darkstar zawierają jądro 5.3.6 oraz w pełni zaktualizowany pulpit KDE Plasma 5.17.0, Plasma Applications 19.08.2 i Plasma Frameworks 5.63.0.

Mate ISO zostało odświeżone za pomocą jądra 5.3.6, a aplikacje i biblioteki zostały zaktualizowane do ich najnowszych stabilnych wersji.

ISO Xfce dostało zaktualizowane jądro 5.3.6. dodano domyślny motyw kursora, oraz poprawiono parę błędów.

Dodano trzy praktyczne narzędzia. Program do naprawy bazy danych RPM, aby utrzymać bazę danych RPM w doskonałej formie. Do utrzymania wydajnego działania dysków SSD i utrzymywania ich w dobrej formie trim routine, a skrypt hblock pobiera najnowszą listę złośliwych domen, by blokować reklamy, skrypty śledzące i złośliwe oprogramowanie, tworząc plik / etc / hosts, który zapobiega łączeniu się twojego systemu z nimi.

Do zobaczenia w przyszłym miesiącu!