Aktualizacja przeglądarek internetowych

  Przeglądarka Chrome została zaktualizowana do wersji 86.0.4240.183. Przeglądarka internetowa firmy Google Google Chrome to przeglądarka, która łączy minimalistyczny wygląd z zaawansowaną technologią, dzięki której internet jest szybszy, bezpieczniejszy i łatwiejszy.

 

  Przeglądarka Vivaldi zaktualizowana do wersji 3.4.2066.94. Vivaldi to nowa przeglądarka internetowa oparta na Chromium, stworzona przez założyciela Opery. Jest skierowany głównie do zaawansowanych użytkowników, ale może z niego korzystać każdy.

 

  Przeglądarka Flashpeak Slimjet zaktualizowana do wersji 28.0.2.0. Slimjet jest oparty na projekcie open-source Chromium, na którym również opiera się Google Chrome. Cieszy się taką samą szybkością i niezawodnością, jaką zapewnia podstawowy silnik blink, co Google Chrome. Jednak wiele dodatkowych funkcji i opcji zostało dodanych do Slimjet, aby uczynić go bardziej wydajnym, inteligentnym i konfigurowalnym niż Chrome. Oprócz tego Slimjet NIE wysyła żadnych statystyk użytkowania z powrotem do serwera Google, w przeciwieństwie do Google Chrome, co jest coraz większym problemem dla wielu użytkowników Chrome ze względu na wszechobecną obecność i zasięg imperium reklamowego.

  Przeglądarka Microsoft Edge została zaktualizowana do 88.0.680.1 Przeglądarka Microsoft Edge to kolejna przeglądarka oparta na Chrome, tym razem od firmy Microsoft, także dla systemu Linux.