Aktualizacja przeglądarek internetowych

  Przeglądarka Seamonkey jest już dostępna w wersji 2.49.5. SeaMonkey to darmowy pakiet internetowy open source. Jest to kontynuacja dawnego pakietu Mozilla Application Suite opartego na tym samym kodzie źródłowym, który sam wyrósł z Netscape Communicator i stworzył bazę Netscape 6 i Netscape 7.

  Przeglądarka Opera jest już dostępna w wersji 63.0.3368.66. Opera to przeglądarka oparta na Chrome, więc korzysta z silnika  Blink. Wyróżnia ją odrębny interfejs użytkownika.

  Przeglądarka Waterfox jest już dostępny w wersji 56.2.13. Waterfox to przeglądarka internetowa typu open source dla systemów x64. Jest szybka, do tego obsługuje starsze rozszerzenia nieobsługiwane już przez Firefoxa, którego jest forkiem.

  Firefox jest już dostępny w wersji 69.0. Mozilla Firefox lub po prostu Firefox to darmowa przeglądarka internetowa typu open source opracowana przez Mozilla Foundation i jej spółkę zależną Mozilla Corporation.

  Pale Moon jest już dostępny w wersji 28.7.0. Pale Moon to przeglądarka internetowa typu open source z naciskiem na możliwości dostosowania do własnych potrzeb i oczekiwań. Jego motto brzmi „Twoja przeglądarka, po twojemu”. Istnieją oficjalne wersje dla Linuksa i wersje na różne platformy. Pale Moon to fork Firefoksa, jednak ze znacznymi różnicami.